Svatba v Pekle Čertovina

Home » Svatba v Pekle Čertovina

Plánujete svůj velký den a chcete, aby byl nezapomenutelný ne jen pro Vás ale i pro Vaše přátelé a rodinu, tak Peklo je tím jediným místem pro vaše svatby. Začít „peklo“ zvané manželství v Pekle a říct si své ANO před samotným Luciferem? Plánujete svatbu a hledáte romantické místo, kde je možné uzavřít sňatek a uspořádat hostinu?Svatbu v tématickém, romantickém či moderním pojetí Vám ušijeme na míru... celý popis

Plánujete svůj velký den a chcete, aby byl nezapomenutelný ne jen pro Vás ale i pro Vaše přátelé a rodinu, tak Peklo je tím jediným místem pro vaše svatby. Začít „peklo“ zvané manželství v Pekle a říct si své ANO před samotným Luciferem? Plánujete svatbu a hledáte romantické místo, kde je možné uzavřít sňatek a uspořádat hostinu?

Svatbu v tématickém, romantickém či moderním pojetí Vám ušijeme na míru – od svatebního obřadu, přes výběr menu, stylové dekorace, doprovodného programu, svatebních zvyků, tance a večerní zábavy až po ubytování, které bychom Vám zprostředkovali v rámci spolupráce s blízkými hotelovými resorty. Váš pohádkový sen se u nás stane nezapomenutelnou skutečností.