Chrudimské svatováclavské vinobraní Na Sklepích

Home » Kalendář akcí » Chrudimské svatováclavské vinobraní Na Sklepích

Je nám ctí, že se u nás uskuteční Chrudimské svatováclavské vinobraní. Co Vás vše čeká? Citujeme z oficiální pozvánky pořadatele vinobraní, pana Oldřicha Bujnocha: 5. ročník Chrudimského vinobraní se odehraje v nových a krásných prostorách chrudimské restaurace Na Sklepích. Tradičně budete mít možnost okusit vína z mezinárodní soutěže vín Vinoforum 2020, která proběhne v Chrudimi. Na 200 vzorků bude... celý popis

Je nám ctí, že se u nás uskuteční Chrudimské svatováclavské vinobraní. Co Vás vše čeká? Citujeme z oficiální pozvánky pořadatele vinobraní, pana Oldřicha Bujnocha:

5. ročník Chrudimského vinobraní se odehraje v nových a krásných prostorách chrudimské restaurace Na Sklepích. Tradičně budete mít možnost okusit vína z mezinárodní soutěže vín Vinoforum 2020, která proběhne v Chrudimi. Na 200 vzorků bude rozděleno do kategorií dle zbytkových cukrů a k ruce budete mít výsledky soutěže. K dobré vinné atmosféře nám zahraje známá cimbálová klapela Jožky Šmukaře a ve spolupráci s krásnou restaurací si budete moci objednat dobrá jídla nejen k vínu. Za pěkného počasí probíhá vinobraní ve venkovních prostorách, ale i za špatného počasí budeme degustovat v prostorné restaurace. Vstupné zdarma. Těšíme se na vás u pěkných vín a přejeme hezkou žízeň.

Jste srdečně zváni k ochutnávce nejen výborných vín, ale také naší gastronomie.

Doporučujeme rezervaci stolu předem.

Tým restaurace Na Sklepích