Tichá dohoda

Home » Kalendář akcí » Tichá dohoda

Pražská indie-rocková skupina Tichá dohoda se v posledních 3 letech úspěšně vrátila na koncertní pódia i do médií. Zabodovala především svým singlem "Zas pryč tě tvý nohy táhnou" (2016), který se udržel 2 měsíce v hitparádě Frekvence 1 (z toho 3 týdny na 1. místě) nebo se skladbou Zakázaný slova z letošního alba Hlasitá revoluce. Tichá dohoda - Zakázaný slova - official video 2017 (HD) www.youtube... celý popis

Pražská indie-rocková skupina Tichá dohoda se v posledních 3 letech úspěšně vrátila na koncertní pódia i do médií. Zabodovala především svým singlem "Zas pryč tě tvý nohy táhnou" (2016), který se udržel 2 měsíce v hitparádě Frekvence 1 (z toho 3 týdny na 1. místě) nebo se skladbou Zakázaný slova z letošního alba Hlasitá revoluce.
Tichá dohoda - Zakázaný slova - official video 2017 (HD)
www.youtube.com/watch?v=hh6JfrzB2Pu

V rámci dvou hodinové energické rockové show s novou zpěvačkou Zuzanou Vintrovou nabízí kromě aktuálního repertoáru I své klasické hity známé z rádií a TV jako Večírek osamělých srdcí, Cizí pohled, Kotva a Kříž či Tulák po hvězdách, které se přes svůj věk staly trvalkami.