Hradozámecká noc

Home » Kalendář akcí » Hradozámecká noc

Zveme Vás na procházku zámeckými komnatami v jedinečné atmosféře rozsvícených lustrů a lamp. Knížecí salony si projdete vlastním tempem bez průvodce, jak bývá zvykem na památkách v Anglii. Bude tedy čistě na Vás, kolik času v zámeckých pokojích strávíte. Za příznivého počasí Vás čeká noční výstup na věž. Volné prohlídky, při kterých si můžete v zámku pobýt, jak dlouho budete chtít (do 22:30). Nebude... celý popis

Zveme Vás na procházku zámeckými komnatami v jedinečné atmosféře rozsvícených lustrů a lamp. Knížecí salony si projdete vlastním tempem bez průvodce, jak bývá zvykem na památkách v Anglii. Bude tedy čistě na Vás, kolik času v zámeckých pokojích strávíte. Za příznivého počasí Vás čeká noční výstup na věž.

Volné prohlídky, při kterých si můžete v zámku pobýt, jak dlouho budete chtít (do 22:30). Nebude-li pršet, sněžit či padat obloha, tak můžete vystoupat na zámeckou věž s výhledem na podvečerní a noční Slatiňany a okolí. V knihovně se během večera budou střídat hudebnice u koncertního křídla a navodí pro Vás atmosféru 19. století. V interiéru bude připraven fotokoutek, kde se můžete posadit a vyfotit se jako zámečtí páni.