Čarodějnický majáles

Home » Kalendář akcí » Čarodějnický majáles

Třetí ročník pálení čarodějnic a studentského majálesu letos proběhne ve dvou dnech. Pátek 29. dubna bude ve znamení studentského veselí. Ve 14:30 se u gymnázia seřadí masky a projdou městem. Trasa povede ulicí ČSA a Tylovou až na náměstí, kde bude vztyčena májka. Poté se všechny masky přesunou ke sportovní hale, kde začne kulturní program. O hudební produkci se postará hned několik kapel: Galaxis... celý popis

Třetí ročník pálení čarodějnic a studentského majálesu letos proběhne ve dvou dnech.
Pátek 29. dubna bude ve znamení studentského veselí. Ve 14:30 se u gymnázia seřadí masky a projdou městem. Trasa povede ulicí ČSA a Tylovou až na náměstí, kde bude vztyčena májka. Poté se všechny masky přesunou ke sportovní hale, kde začne kulturní program. O hudební produkci se postará hned několik kapel: Galaxis, 7Mays, Pokaždý jinak, The Oysters, DayDreams, Slepá idea a večer zakončí DJ Adam. Kromě toho je připraven doprovodný program, kdy se představí taneční skupina SMT, Czech Hardcore Jumpers a uvidíte i ukázky sebeobrany a přehlídku koní.
Čarodějnický den v sobotu 30. dubna zahájí kapela Pohoda dřez a poté bude zapálena hranice. Pro děti budou připraveny soutěže či malování na obličej. O hudební program se dále budou starat kapely Nouzový režim, Rockband a The Krabice revival band, která celý dvoudenní maraton ukončí.