Kurz přirozené léčby běžných onemocnění a poranění

Home » Kalendář akcí » Kurz přirozené léčby běžných onemocnění a poranění

MŠ Devčátka Momo a www.vsebio.cz pořádají v pátek 16. 10. 2015 od 16 do 20 hodin kurz přirozené léčby běžných onemocnění a poranění ,,Jak sobě pomoci při poranění, nemoci", intenzivní čtyřhodinový kurz homeopatické a přírodní samopomoci. Kurz vede MUDr. Judita Hofhanzlová. Seznámíte se se základními homeopatickými léky, které se naučíte sami používat u běžných akutních onemocnění nebo zranění (chřipka... celý popis

MŠ Devčátka Momo a www.vsebio.cz pořádají v pátek 16. 10. 2015 od 16 do 20 hodin kurz přirozené léčby běžných onemocnění a poranění ,,Jak sobě pomoci při poranění, nemoci", intenzivní čtyřhodinový kurz homeopatické a přírodní samopomoci. Kurz vede MUDr. Judita Hofhanzlová.
Seznámíte se se základními homeopatickými léky, které se naučíte sami používat u běžných akutních onemocnění nebo zranění (chřipka, nachlazení, bodnutí hmyzem, popáleniny atd.) Tato léčba je vhodná zejména při léčení a domácím ošetřování dětí. Naučíte se zevně ošetřovat různé druhy zranění, popáleniny, připravovat a přikládat obklady a zábaly. Místa na přednášku si můžete rezervovat úhradou rezervačního poplatku (200,- Kč) v Chrudimi v obchodě s kávou a čajem Mlsný Pecivál na Resslově náměstí 135 nebo ve Slatiňanech v nově otevřené prodejně zdravé výživy U Štěpánky.