Rozloučení s prázdninami

Home » Kalendář akcí » Rozloučení s prázdninami

Když se prvního června v Hlinsku, v parku vedle plaveckého bazénu, otevíralo Rákosníčkovo hřiště, zrušili jsme plánovaný dětský den, aby si nekonkurovaly dvě velké akce pro děti. Slíbili jsme tehdy, že místo dětského dne uspořádáme pro děti zábavné odpoledne na konci prázdnin. A tento slib MKK Hlinečan a DDM rádi plní. Chcete-li se rozloučit s prázdninami, neváhejte a určitě se přijďte pobavit do... celý popis

Když se prvního června v Hlinsku, v parku vedle plaveckého bazénu, otevíralo Rákosníčkovo hřiště, zrušili jsme plánovaný dětský den, aby si nekonkurovaly dvě velké akce pro děti. Slíbili jsme tehdy, že místo dětského dne uspořádáme pro děti zábavné odpoledne na konci prázdnin. A tento slib MKK Hlinečan a DDM rádi plní.

Chcete-li se rozloučit s prázdninami, neváhejte a určitě se přijďte pobavit do parku za DDM a na parkoviště vedle Multifunkčního centra. Čekat zde bude celá řada soutěží, dětská diskotéka, taneční i pěvecké vystoupení. Každý, kdo se zapojí do soutěžení, si zcela jistě odnese sladké dárky. V současné době ještě není 100% jisté, zda se budete moci těšit i na slaňování z vysokozdvižné plošiny, jízdy na koni nebo na ukázky dálkově řízených helikoptér. Ovšem intenzivně se o těchto věcech jedná a doufáme, že se nám je pro vás podaří zprostředkovat. Občerstvení bude zajištěno v baru Multifunkčního centra. Za nepříznivého počasí se většina programu stejně jako soutěže přesunou do foyer a divadelního sálu Multifunkčního centra.

Není známo přesné místo konání akce.