Letní soutěž - Co víš o Chrudimsku?

Home » Kalendář akcí » Letní soutěž - Co víš o Chrudimsku?

Informační centra v Chrudimi, Hlinsku, Slatiňanech, Nasavrkách, Třemošnici, Heřmanově Městci, Proseči, Luži a Seči, společně s Občanským sdružením Altus pro Vás připravila letní soutěž o zajímavé ceny. V některém z informačních center si vyzvednete leták, písemně odpovíte na otázky, napíšete svou adresu a vyplněný test necháte v informačním centru. Odpovědi na otázky můžete získat právě v informačním... celý popis

Informační centra v Chrudimi, Hlinsku, Slatiňanech, Nasavrkách, Třemošnici, Heřmanově Městci, Proseči, Luži a Seči, společně s Občanským sdružením Altus pro Vás připravila letní soutěž o zajímavé ceny. V některém z informačních center si vyzvednete leták, písemně odpovíte na otázky, napíšete svou adresu a vyplněný test necháte v informačním centru. Odpovědi na otázky můžete získat právě v informačním centru, které nabízí řadu propagačním materiálů, které se k našemu regionu vztahují.
Soutěž bude ukončena 15. září 2007. Do slosování budou zařazeny lístky s maximálně jednou chybnou odpovědí. Výherci budou kontaktováni do 30. září 2007.
A co můžete vyhrát?
Cenu si každý může zvolit sám, podle svých zájmů. Jedinou podmínkou je, že se musí jednat o sportovní vybavení určené pro turistiku nebo cykloturistiku, turistické průvodce či mapy.
1. cena - nákup vybavení v hodnotě 2000 Kč, 2. cena – nákup vybavení v hodnotě 1000 Kč, 3. cena – nákup vybavení v hodnotě 500 Kč,
4. – 14. cena – nákup vybavení v hodnotě 400 Kč.
Ceny budou výhercům proplaceny na základě předloženého nebo zaslaného paragonu, nejpozději do 30. listopadu 2007.
Organizačně akci zajišťuje Občanské sdružení Altus, proto veškeré dotazy směřujte na adresu: sdružení Altus.