Chrudimské obžinky

Home » Kalendář akcí » Chrudimské obžinky

Druhý den Městských slavností - Obžinky - nabídne nejen pestrý kulturní program, ale i jarmark lidových řemeslníků a prodejců. Vystoupí chrudimské soubory a spolky. Přijedou i hosté z holandského partnerského města Ede a předvedou tradiční řemeslnou výrobu a výstavu květin. K dokonalé atmosféře dne přispěje Měšťanská restaurace s bohatou nabídkou nejrůznějších jarmarečních lahůdek. 9.00 Big band hudební... celý popis

Druhý den Městských slavností - Obžinky - nabídne nejen pestrý kulturní program, ale i jarmark lidových řemeslníků a prodejců. Vystoupí chrudimské soubory a spolky. Přijedou i hosté z holandského partnerského města Ede a předvedou tradiční řemeslnou výrobu a výstavu květin. K dokonalé atmosféře dne přispěje Měšťanská restaurace s bohatou nabídkou nejrůznějších jarmarečních lahůdek.
9.00 Big band hudební školy z Olešnice, 10.00 Skákavá princezna, 10.30 Kuřátka se svým hostem, 14.00 odpolední program: Kohoutek, Feluwe - folklórní národopisný soubor z Holanska, Pioter Kochaniwski z Olešnice a Ahoj, KYX Orchestra, Dechový orchestr Chrudimské besedy.

Není známo přesné místo konání akce.