Hotel Bílý Beránek

Home » Hotel Bílý Beránek

Slavnostní obědy, setkání, narozeninové párty, svatby a pro další události je Bílý Beránek ideálním místem k setkání. Při organizaci Vaší akce nás neváhejte oslovit s nejrůznějšími přáními tak, aby Vaše akce proběhla podle Vašich představ. Bílý Beránek kombinuje historii a šarm starého... celý popis

Slavnostní obědy, setkání, narozeninové párty, svatby a pro další události je Bílý Beránek ideálním místem k setkání. Při organizaci Vaší akce nás neváhejte oslovit s nejrůznějšími přáními tak, aby Vaše akce proběhla podle Vašich představ.
Bílý Beránek kombinuje historii a šarm starého s moderními požadavky světa obchodu. Prostředí areálu zaručuje speciální atmosféru důležitou pro úspěch Vaší akce. Pozorný personál, možnost zapůjčení techniky pomůže zajistit splnění Vašich potřeb a překročit očekávání. Šest pokojů pro ubytování, stylová restaurace s barem, bezplatné wi-fi přispívají k tomu, aby Váš pobyt zde byl ještě příjemnější a přispěl k dosažení Vašich firemních cílů.
Akce probíhají v odděleném salonku s kapacitou až 68 sedících účastníků, dominantou místnosti je veliká kamenná studna.
V podkroví je pro Vás připraveno 5 dvojlůžkových a jeden třílůžkový pokoj. Kapacitu všech pokojů lze rozšířit o přistýlku. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a pokryty wi-fi.
490 Kč / noc pro jednu osobu bez snídaně. Snídaně 90 Kč. Ceny jsou včetně DPH.
Při pobytu dvou a více nocí sleva na ubytování 10%. Při pobytu skupiny dospělých pěti a více osob sleva na ubytování 10%, Děti do 10 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma. Sleva na ubytování pro děti do 15 let 50%, Slevy lze kombinovat. U týdenních a dlouhodobějších pobytů je cena řešena individuálně
Telefon: 469 696 196, 603 959 333 E-mail: lesak.lubos@centrum.cz GPS: 49°56'46.27"N 15°39'59.22"E
278 m nad mořem
Zpět na informace o objektu
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště
  • Pardubice (9 km)
  • Mnichovo Hradiště (81 km)
  • Letiště Václava Havla (102 km)