Počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé v Hlinsku

Hlavní stránka » Archiv aktualit » Počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé v Hlinsku

Datum vydání: 8. 12. 2016

Centrum Jana XXIII. v Hlinsku bude podle zájmu veřejnosti cca od poloviny ledna 2017 opět pořádat počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé (bez omezení věku), nazvaný „Počítače se nebojíme“.

Kurz bude probíhat v 10 lekcích po dvou výukových hodinách, ve kterých se seznámíme nebo si prohloubíme základní znalosti obsluhy počítače (notebooku) a s ním spojené možnosti využití (i dle vašeho zájmu). Setkání budou přátelská, postupovat se bude dle potřeb a schopností účastníků. Výukové materiály budou k dispozici, stačí chuť a dobrá nálada J . Věříme, že se nám podaří odbourat bariéry k přístupu ovládání počítače, a že vytvoříme i přátelské prostředí, kde se všichni budeme cítit pohodově. Je tu i možnost s sebou přinést vlastní notebook.

Předpokládané znalosti: žádné! Kurz je určen zejména těm, kdo se chtějí seznámit se základními praktickými dovednostmi na počítači. Dle počtu a úrovně znalostí zájemců se nabízí možnost rozdělení na začátečníky a mírně pokročilé. Účastnický poplatek za celý kurz (20 hodin) je 500 Kč. Výukové materiály zajištěny.

Zaměření:

Naučíme Vás praktické věci: Pracovat s textem, vytvářet a ukládat soubory, prakticky používat internet (prohlížet a hledat internetové stránky, založit si e-mailovou schránku, posílat zprávy, používat internet např. jako telefon (Skype), pracovat s fotografiemi, stahovat a ukládat data na externí zařízení a mnohé jiné… J Takže teď je rozhodnutí jen na vás. Kurz bude zahájen pouze v případě, bude-li naplněn 20 účastníky. Nutno se přihlásit předem. Volejte, pište včas..

Informace a přihlášky: Lída Pavlišová, e-mail: jphlinsko@tiscali.cz, tel.: 734 435 485.

Těší se na vás všichni známí přátelé z Centra Jana XXIII.

Objekty

Počítačový minikurz pro začátečníky i mírně pokročilé v Hlinsku, zdroj: Pixabay.com