Quest Národním geoparkem Železné hory

Hlavní stránka » Co vidět a zažít » Soutěže a bonusy » Quest Národním geoparkem Železné hory

Národní geopark Železné hory si pro Vás ve spolupráci s informačními centry připravil honbu za pokladem. K tomu, abyste se k pokladu dostali, musíte odhalit heslo, které se ukrývá v tajence. Soutěž Vás nebude nic stát, pouze čas a někdy trochu námahy při přemýšlení nad jednotlivými úkoly. Pro úspěšné odhalení hesla musíte navštívit dostatečný počet soutěžních okruhů, kterých je celkem 13.

Každý z okruhů Vás zavede na zajímavá místa Národního geoparku Železné hory. Pro deset vylosovaných je připravena sběratelská geologická odměna.
Soutěže se účastní tato informační centra: Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec, Třemošnice, Seč, Chotěboř, Hlinsko, Nasavrky, Skuteč, Chrast, Luže, Proseč a Ždírec nad Doubravou.

Pod níže uvedenými pravidly naleznete letáky, kde se dozvíte další informace, ale hlavně získáte křížovku, jejímž vyplněním zjistíte heslo k pokladu!

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Cílem soutěže je najít heslo, které se skrývá v tajence. K odhalení hesla slouží indicie, které se do tajenky vkládají. Tyto indicie najdete při putování Národním geoparkem Železné hory.

2. Úkolem soutěžícího je navštívit jednotlivé soutěžní okruhy. Po úspěšném vyřešení soutěžního okruhu na Vás čeká odměna v podobě jedné indicie. Po seskládání dostatečného množství indicií pak odhalíte heslo, které zašlete na adresu geoparkzh@vz.cz nebo jej spolu s kontaktními údaji sdělíte na jednom z účastnických informačních center.

3. Každý soutěžící, který správně zaslal soutěžní heslo, bude zařazen do slosování o ceny.

4. Soutěžní okruhy jsou nenáročné a zaberou vám nejvýše půl den. Pro úspěšné absolvování každého okruhu, je třeba si na informačním centru vyzvednout soutěžní list, který je pro každý okruh odlišný.

5. Soutěže se účastní tato informační centra: Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec, Třemošnice, Seč, Chotěboř, Hlinsko, Nasavrky, Skuteč, Chrast, Luže, Proseč a Ždírec nad Doubravou.

6. Soutěž není časově omezena. Slosování bude probíhat vždy ke konci kalendářního roku. Datum slosování a ceny budou zveřejněny v prostorách všech zúčastněných informačních center, na jejich webových stránkách, na stránkách Národního geoparku Železné hory (www.geoparkzh.cz) a také na těchto stránkách (www.chrudimsko-hlinecko.cz nebo www.navstevnik.cz).

Letáky:

Leták k soutěži