Ať žijí strašidla

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Ať žijí strašidla

Vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit. Všichni mu říkají „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid. Jednoho dne se do zámku před bouřkou schová Hermínka, které zemřeli oba rodiče a zůstala tak na světě sama. Nikde u lidí kolem sebe nenašla pomocnou... celý popis

Vysoko nad jedním strašidelným údolím, na jednom strašidelném vršku se tyčí ten nejpodivnější dům, jaký si jen dovedete představit.

Všichni mu říkají „Strašidelný zámek“. Povídá se, že na zámku bydlí strašidla a vyděsí každého, kdo by rušil jejich klid. Jednoho dne se do zámku před bouřkou schová Hermínka, které zemřeli oba rodiče a zůstala tak na světě sama. Nikde u lidí kolem sebe nenašla pomocnou ruku, a tak se sama vydá do světa hledat své štěstí. Setkání se strašidly jí přinese do života radost, domov a naději. Netuší, že chamtivý starosta se chystá Strašidelný zámek zbourat a vyhnat jeho obyvatele.

Hrají: Jiří Sequens, Milena Soukupová, Dana Bartůňková, Natalie Urválková, Petr Stehlík / Daniel Koťan