Narozeninový mejdan

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Narozeninový mejdan

Narodil(a) jsi se v listopadu? Přijď to oslavit k nám! Rozjedeme to společně! Jako dárek od nás dostaneš konzumačku na 200 Kč a tebou pozvaní kámoši každej po stovce. Oslavenec má samozřejmě vstup grátis. Tak neváhej a zaregistruj se na tomto odkaze totalinferno.eu/narozeninova_party.php, a to do pátku 19.00 hod.a zbytek už je na nás. Při registraci se můžete ihned podívat, jestli vše proběhlo v pořádku... celý popis

Narodil(a) jsi se v listopadu? Přijď to oslavit k nám! Rozjedeme to společně! Jako dárek od nás dostaneš konzumačku na 200 Kč a tebou pozvaní kámoši každej po stovce. Oslavenec má samozřejmě vstup grátis. Tak neváhej a zaregistruj se na tomto odkaze totalinferno.eu/narozeninova_party.php, a to do pátku 19.00 hod.a zbytek už je na nás.
Při registraci se můžete ihned podívat, jestli vše proběhlo v pořádku a vaše jméno se objevilo na seznamu hned pod registrací. Ti co narozky nemají nemusejí zoufat, bary vám pohrnou Rum + Coca Cola za 40,-. Pro dnešní večer nás poctí svou návštěvou Dj Smile, co by třešnička na narozeninovém dortu.
Tak a jdeme na to, narozky jsou jednou za rok.