Moje životní cesta

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Moje životní cesta

V sobotu 16. září proběhne v konferenčním sále Hamzovy odborné léčebny přednáška významného pražského developera pana Radima Passera s názvem: Moje životní cesta. Klub Cestou necestou pořádá přednášky o cestování již mnoho let. V léčebně na Košumberku už přednášelo o svých cestách i necestách mnoho různých cestovatelů. Přednáška, na kterou Vás tentokrát zveme, bude také o cestě, ale o cestě jiné a... celý popis

V sobotu 16. září proběhne v konferenčním sále Hamzovy odborné léčebny přednáška významného pražského developera pana Radima Passera s názvem: Moje životní cesta.

Klub Cestou necestou pořádá přednášky o cestování již mnoho let. V léčebně na Košumberku už přednášelo o svých cestách i necestách mnoho různých cestovatelů. Přednáška, na kterou Vás tentokrát zveme, bude také o cestě, ale o cestě jiné a možná o to zajímavější – řeč bude o velmi inspirativní životní cestě pana Radima Passera.

Radim Passer je významný český developer a patří mezi nejbohatší Čechy. Jeho firma Passerinvest Group se stala jednou z nejrespektovanějších developerských společností na českém trhu. Jako investor a developer je firma spojena s projektem multifunkčního areálu v Praze 4 s názvem Bb Centrum, který patří mezi nejúspěšnější areály ve střední Evropě s řadou prestižních ocenění. Bb Centrum není jen administrativním projektem, ale i atraktivním místem pro bydlení, služby, obchody, restaurace, jsou zde parky i společenské centrum s modlitebnou, křesťanská mateřská a základní škola a prostory pro sportovní aktivity. Nyní se zde nachází 17 dokončených budov a z celého multifunkčního projektu je postaveno přibližně 250 000 m2. Plán výstavby však ještě není u konce. Po dokončení veškerých developerských záměrů bude v Bb Centru přes 400 000 m2 prostor. V plánu je i další rozvoj služeb a rozlehlý park v jižní části Bb Centra.

Radim Passer je též zakladatelem křesťanské organizace Maranatha, která se zaměřuje na řadu charitativních projektů a realizuje i podporuje misijní a evangelizační projekty v řadě zemí na všech kontinentech. Tyto projekty přinášejí radost a naději do životů desítek až stovek tisíc lidí po celém světě. Napsal také několik knih, ve kterých otevřeně píše o své pozoruhodné životní cestě plné nečekaných událostí, odhodlání a víry. Radim Passer je ženatý a má tři syny - Radima (*2001), Samuela (*2013)a Benjamina (*2015). Klub Cestou necestou pořádá sbor Církve adventistů s.d. v Luži ve spolupráci s Hamzovou odbornou léčebnou. Jste srdečně zváni.
Čestmír Šťovíček