Jiří Hubač - Stará dobrá kapela

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Jiří Hubač - Stará dobrá kapela

Divadlo Palace Někdejší repetent Beďar chce udělat něco velikého, čím by korunoval svůj život. Svolá abiturientský večírek píseckého gymnasia po 50 letech. Vrcholem večera má být koncert znovuobjevení studentské kapely, kterou kdysi vedl. Při zkouškách se také setkají dva bývalí kamarádi na život a na smrt, Šána a Pinďas, jejich přátelství rozbila láska k jedné spolužačce - Marušce Kurandové. A očekávaný... celý popis

Divadlo Palace

Někdejší repetent Beďar chce udělat něco velikého, čím by korunoval svůj život. Svolá abiturientský večírek píseckého gymnasia po 50 letech. Vrcholem večera má být koncert znovuobjevení studentské kapely, kterou kdysi vedl. Při zkouškách se také setkají dva bývalí kamarádi na život a na smrt, Šána a Pinďas, jejich přátelství rozbila láska k jedné spolužačce - Marušce Kurandové. A očekávaný příjezd spolužačky mění zkoušky v bitevní pole.

Hrají: Naďa Konvalinková, Václav Postránecký, Svatopluk Skopal, Zdeněk Maryška, René Přibil, Václav Helšus, Johana Tesařová/Zdena Herfortová, režie Petr Hruška.