Inflagranti & Josef Vojtek

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Inflagranti & Josef Vojtek

Kdyby žili Bach či Vivaldi dnes, hrálo by jim to určitě stejně… To si zřejmě řekly tři mladé sympatické instrumentalistky, které účinkovaly s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními klasickými symfonickými orchestry, a bez komplexů spojily klasické smyčcové nástroje s moderním tanečním soundem. Stylem podobným tomu, který proslavila houslistka Vanessa Mae, s chutí... celý popis

Kdyby žili Bach či Vivaldi dnes, hrálo by jim to určitě stejně… To si zřejmě řekly tři mladé sympatické instrumentalistky, které účinkovaly s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními klasickými symfonickými orchestry, a bez komplexů spojily klasické smyčcové nástroje s moderním tanečním soundem. Stylem podobným tomu, který proslavila houslistka Vanessa Mae, s chutí a energií podávají věčně krásné melodie, bez ohledu na to, zda patří do „šuplíku“ klasika, pop či rock.

Hostovaly na koncertech např. s Karlem Gottem, Lucií Bílou, Michalem Davidem, Petrem Kolářem, Petrem Mukem, Hanou Hegerovou, Helenou Vondráčkovou a dalšími. Do Hlinska toto smyčcové trio zavítá společně s legendou české rockové scény a frontmanem teplické kapely Kabát – Josefem Vojtkem.