Dog Eat Dog (USA) Brand New Breed European Tour 2017

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Dog Eat Dog (USA) Brand New Breed European Tour 2017

Dnes již kultovní Dog Eat Dog jsou bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel vůbec. Vznikli v roce 1990 a jako jedni z prvních zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-Lp ´Warrant´ a hned v roce 1994 své první velké a veleúspěšné album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem... celý popis

Dnes již kultovní Dog Eat Dog jsou bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel vůbec. Vznikli v roce 1990 a jako jedni z prvních zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-Lp ´Warrant´ a hned v roce 1994 své první velké a veleúspěšné album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učarovaly všem. V roce 1996 vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hvězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees). V roce 1999 Dog Eat Dog vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně. Poté, v roce 2002, skupina vydala´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006 Dog Eat Dog vydali ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion.

Kapela ráda slaví, a proto už bylo na čase mít po 25. letém výročí jejího vzniku další pádný důvod k oslavám. Nebude jím nic menšího, než nové Ep, které kapela přesně po deseti letech od posledního počinu právě intenzivně připravuje! Ep bude obsahovat 4 nové songy a kapela s ním vyrazí na jarní klubové a letní festivalové turné pod názvem ´Brand New Breed 2017 Tour. Ke všem 4 songům budou natočený také videoklipy. Ani to ale není všechno, Dog Eat Dog mají v plánu se během roku 2017 do studia zavřít ještě několikrát a natočit další nové věci!

Na´Brand New Breed 2017 Tour´Dog Eat Dog samozřejmě zavítají i k nám do Čech, kde se díky obřímu zástupu fanoušků a konstantně úspěšným a vyprodaným koncertům cítí už jako doma. Čekejte průřez celou tvorbou až po nové pecky a notnou porci energie a skvělé atmosféry, pro které jsou vystoupení Dog Eat Dog známa jako jedna z nejlepších živých vůbec.

Rok 2017 tak nakonec nebude pro Dog Eat Dog jen další jubileum, ale dost možná jím nastartuje zbrusu nová éra této legendární kapely!